• 09138109407
  • اصفهان دولت آباد، فرعی بوعلی سینا(44)، کارخانه آجر سعدی
قیمت آجر در اصفهان

قیمت آجر در اصفهان

 قیمت آجر یکی از فاکتور های مهم برای پیمانکاران ساختمان است. اگر سر و کارتان با ساختمان سازی باشد، قطعا جزء کسانی هستید که هر روز قیمت آجر را چک می کنید. همانند همه ی اجناس قیمت آجر نیز در طول سال دارای نوساناتی می باشد. این نوسانات ممکن است فصلی باشد، ممکن است با نوسانات نرخ ارز هماهنگ باشد و امکان دارد با رونق ساختمان سازی و افزایش تقاضا دچار نوسان شود. در فصل زمستان قیمت مصالح ساختمانی به خصوص قیمت آجر افزایش می یابد. دلیل آن نیز محدودیت های گاز رسانی و محدود شدن فعالیت های کوره های آجر پزی است. همچنین وجود واسطه گر ها در بازار باعث می شود قیمت ها متغیر و دارای نوسان باشد.

قیمت آجر در اصفهان:

همانطور که می دانید، استان اصفهان یکی از تولید کننده های مهم آجر در کشور است. بدلیل خاک های منطقه ای مناسب، بسیاری از کارخانه های آجر در این استان واقع شده اند. بنابراین این کارخانه ها نقش بسیار مهمی در تعیین قیمت آجر در بازار دارند. جهت استعلام دقیق قیمت انواع آجر اصفهان اعم از قیمت آجر سفال، قیمت آجر لفتون و غیره میتوانید با شماره های کارخانه آجر سعدی تماس بگیرید.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت آجر:

علاوه بر مواردی که گفته شد، عوامل دیگری نیز وجود دارند که بر قیمت نهایی آجر تاثیر می گذارند. روش پخت آجر در کیفیت و طبیعتا قیمت آجر تاثیر گذار است. این که آجر به روش تمام اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و یا سنتی تولید شده باشد، بسیار در قیمت آن تاثیر گذار است. همچنین موارد دیگری که قیمت تمام شده ی آجر را برای شما تغییر می دهد، بارگیری آن تا محل مورد نظر شماست. گاها هزینه ی باربری از هزینه ی خود آجر بیشتر می شود و این موضوع می تواند در قیمت تمام شده ی آجر تاثیر گذار باشد. بنابراین هرچقدر بتوانید این هزینه را کاهش دهید، می تواند قیمت آجر در محل ساخت و ساز شما کاهش یابد.

کمترین قیمت آجر:

همانطور که مشخص است، خرید آجر مستقیما از تولید کننده و بدون واسطه بسیار به صرفه تر است. کارخانه آجر سعدی یکی از تولید کننده های قدیمی در عرصه ی تولید لفتون و سفال است. شما با خرید از کارخانه آجر سعدی، میتوانید با کمترین قیمت، آجر مورد نیاز خود را تهیه کرده و در هزینه های ساخت خود صرفه جویی کنید.

انواع آجر کدام اند :

آجر های متفاوتی در کارخانه های آجر تولید می شوند و هرکدام در ساختمان کاربرد متفاوتی دارند. از معروف ترین و پرکاربردترین آجر ها می توان به آجر سفال یا همان بلوک سفالی اشاره کرد. آجر سفال خود انواع متفاوتی از نظر ابعاد، کیفیت و کاربرد دارد. این آجر ها برای دیوار چینی و سقف زنی استفاده می شوند. از دیگر انواع آجر های محبوب می توان به آجر لفتون ده سوراخ اشاره کرد. این آجر نیز برای دیوار چینی، سوله سازی و نمای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. آجر نماها نوع دیگر مصالح ساختمانی هستند که برای زیبا سازی نمای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرتند. آجر نما ها انواع متفاوتی دارند و بسته به طراحی نمای شما، میتوانند انتخاب شوند.

کارخانه آجر سعدی:

کارخانه آجر سعدی در استان اصفهان و منطقه صنعتی دولت آباد واقع شده است. تولید انواع آجر سفال اعم از سفال 10، 15 ، بلوک سفال سقفی و آجر لفتون از تولیدات این کارخانه است. کیفیت بالا و قیمت مناسب دو فاکتور مهم این کوره ی آجر پزی است. کارخانه آجر سعدی با استفاده از روش تمام اتوماتیک تونلی به تولید آجر می پردازد. بنابراین کیفیت آجر تولیدی آن بسیار بالا و ابعاد آن نیز در استاندارد ترین حالت ممکن است.

ارسال نظر
تماس سریع